REKLAMA
REKLAMA

Starbucks wchodzi na główne dworce kolejowe w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 28 maja 2012 15:03

28 maja została otwarta kawiarnia Starbucks na Dworcu Centralnym w Warszawie. Jest to pierwsza kawiarnia Starbucks otwarta na dworcu kolejowym w Polsce, a już 29 maja 2012 roku, firma otworzy swój lokal również na Dworcu Głównym PKP w Poznaniu. Nowe kawiarnie to odpowiednio 24. i 25. lokalizacja sieci w naszym kraju.

REKLAMA
Kawiarnia Starbucks na Dworcu Centralnym w Warszawie znajduje się w galerii środkowej przy zejściu z hali głównej na perony. W lokalu o powierzchni około 178 m2 znajduje się 56 miejsc siedzących. Kawiarnia jest czynna przez cały tydzień w godzinach 5:00-22:30, natomiast w czerwcu będzie otwarta od 5:00 do 1:00 w nocy w związku  z odbywającymi się w Warszawie meczami rozgrywanymi w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zatrudnienie znalazły tu 22 osoby.

Kawiarnia Starbucks na dworcu Poznań Główny zajmuje powierzchnię około 123 m2 i zaoferuje klientom łącznie 37 miejsc siedzących.

Oba nowe lokale Starbucks zapewniają bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi) i są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Dworce kolejowe to miejsca, gdzie podróżni często poszukują przytulnego lokalu, w którym mogliby odpocząć w oczekiwaniu na pociąg czy kupić coś do jedzenia na podróż, dlatego bardzo się cieszę, że w Warszawie i Poznaniu będziemy mogli zaoferować im naszą kawę i przekąski. Mamy nadzieję, że nasze kawiarnie staną się dla nich ulubionym miejscem relaksu i przystankiem w podróży"- powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA