REKLAMA
REKLAMA

StepONE Fitness najemcą Focus Mall Bydgoszcz

Autor: dlahandlu.pl 31 marca 2016 10:44

StepONE Fitness najemcą Focus Mall Bydgoszcz

Do grona najemców bydgoskiego centrum handlowego Focus Mall dołączy klub StepONE Fitness, który jest jednym z projektów Grupy Kapitałowej Fabryka Formy. Klub będzie działał w trybie całodobowym.

REKLAMA

Podpisana umowa najmu opiewa na przeszło 2100 mkw. powierzchni komercyjnej. Lokal będzie znajdował się na II piętrze Focus Mall Bydgoszcz. Na terenie StepONE Fitness będzie można znaleźć również strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, w pełni wyposażoną strefę funkcjonalną, strefę fight oraz strefę urządzeń izolowanych. StepONE Fitness będzie funkcjonował w trybie całodobowym, również poza godzinami pracy centrum handlowego, dzięki niezależnemu dostępowi z II poziomu parkingu.

– Zakładamy stworzenie ogólnopolskiej sieci klubów maksymalnie dostępnych dla ćwiczących, w pełni zautomatyzowanych, działających całodobowo, z bezpłatnym parkingiem. Nasza oferta, dzięki bardzo przystępnej cenie miesięcznego członkostwa (cena karnetu w przedsprzedaży to 59 zł miesięcznie), jest skierowana właściwie do wszystkich. Mamy nadzieję, że tak niska cena w połączeniu z wysoką jakością oraz dostępnością przez 24 godziny na dobę, przyciągnie do nas liczną rzeszę klientów – mówi Paweł Ciszek, odpowiedzialny za rozwój projektu StepONE Fitness.

  • tuka 2016-07-22 14:04:22

    ale fitnesy tez dobrze. Ostatnio kupiliśmy w ME playstation z kinectem i ciśniemy ale mimo wszystko na fitness tez chodzę.

  • rupik 2016-07-20 15:25:18

    Ja tam bardziej cieszę się z media expert które mamy od niedawna, wreszcie jakies konkretne promocje będą..

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA