REKLAMA
REKLAMA

Stokrotka: Koszt rebrandingu to 15-20 tys. zł na 1 placówkę

Autor: dlahandlu.pl 11 lipca 2013 13:15

Jak wynika z zapowiedzi szefów sieci Stokrotka zewnętrzny rebranding 1 sklepu obejmujacy zmianę logo i wizualizacji będzie kosztował ok. 15-20 tys. zł. Jednak firma nie zamierza na tym poprzestać i w przypadku starszych sklepów, działających ok. 10 lat zamierza przeprowadzić także pełną renowację, która będzie oczywiście znacznie bardziej kosztowana.

REKLAMA

1 sklep w nowej wizualizacji zostanie otwarty 21 sierpnia. Cały proces rebrandingu będzie rozłożony w czasie. Więkoszość z 15 sklepów, których otwarcie zapowiedziano na ten rok zostanie uruchmionych już w nowej wizualizacji. 

- Od września w kilku wyselekcjonowanych sklepach wzorocowych, które przejdą remodeling, będą prowadzone testy związane z odbiorem tych sklepów przez klientów. Jeżeli wzrosty sprzedaży będą powyżej średniej dla naszych sklepów na pewno zdecydujemy się na szybsze wdrożenie zmian, bo będzie to dla nas opłacalne - wyjaśnia Rafał Melanowicz, dyrektor handlowy sieci Stokrotka. Wyniki sprzedaży sklepów testowych będą znane pod koniec roku i wówczas zostaną podjęte dalsze decyzje odnośnie poziomu inwestycji w istniejące sklepy.

Firma podtrzymuje plany rozwoju organicznego: 15 nowych sklepów w 2013 roku i po 30 nowych sklepów rocznie od 2014 roku. Dodatkowo Stokrotka bierze pod uwagę przejęcia małych regionalnych sieci handlowych. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA