PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Stokrotka otworzyła nowy flagowy sklep

Autor: www.dlahandlu.pl 6 października 2013 11:13

Stokrotka otworzyła nowy flagowy sklep

Po zmianie logotypu, sieć supermarketów Stokrotka zrealizowała kolejny etap nowej strategii. 2 października otwarto nowy, flagowy sklep w Dąbrowicy k. Lublina.

Nowy sklep Stokrotki w Dąbrowicy jest placówką modelową zbudowaną od podstaw według nowych standardów. W supermarkecie wdrożone zostały nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne oraz nowe schematy ustawienia asortymentu. Dodatkowo zastosowano nowoczesne rozwiązania komunikacyjne. Szeroki asortyment (m.in. pieczywo od lokalnych dostawców) został dostosowany do potrzeb klientów. 

Sklepy w nowej wizualizacji to nie tylko odmieniony wygląd. To również zmiany w organizacji supermarketu. Nowatorska i efektywna organizacja sal sprzedaży, a także ekspozycja produktów czy zwiększenie asortymentu o produkty gotowe do spożycia oraz poddane wstępnej obróbce kulinarnej już wkrótce zostaną wprowadzone we wszystkich supermarketach Stokrotka.
- Realizując nową strategię rozwoju supermarketów Stokrotka zamierzamy ugruntować naszą pozycję jako czołowego gracza na rynku - powiedział Dariusz Kalinowski, prezes spółki Stokrotka.
Nowa wizualizacja wciąż nawiązuje do kwiatu stokrotki, jednak - jak informują przedstawiciele sieci - podkreśla szereg zmian, które mają sprawić, że sieć postrzegana będzie, jako bardziej nowoczesna i przyjazna klientom.

Sieć Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Obecnie sieć obejmuje 205 sklepów. Łączna powierzchnia placówek sieci wynosi 126 tys. mkw. W 2013 r. firma uruchomiła własną sieć logistyczną z centrum dystrybucji w Teresinie koło Warszawy oraz ośmioma magazynami regionalnymi zlokalizowanymi na terenie całego kraju.
Stokrotka Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka Stokrotka zatrudnia 6 tys. pracowników. Dochody ze sprzedaży sieci wyniosły w 2012 r. 1 746 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane