REKLAMA
REKLAMA

Stokrotka rozpoczęła dystrybucję dodatkowych gazetek informacyjnych

Autor: dlahandlu.pl 23 kwietnia 2010 12:15

Stokrotka rozpoczęła w swoich supermarketach dystrybucję dodatkowych gazetek, zawierających obowiązującą przez miesiąc ofertę specjalną, skupioną wokół określonego tematu. Klienci sieci dotychczas mogli skorzystać z promocji produktów dla dzieci oraz produktów bio, ekologicznych i wegetariańskich. Niedługo skorzystają też właściciele czworonogów.

REKLAMA
Wydawane przez Stokrotkę gazetki tematyczne różnią się od typowych ofert formatem i zawartością. Można w nich znaleźć nie tylko szczegółowe opisy produktów, ale też porady żywieniowe i informacje dotyczące tematu danej gazetki. Dodatkowo, oferta produktów dla najmłodszych zawiera np. obrazki do kolorowania, zaś oferta zdrowej żywności przepisy na dania, które można przygotować  z prezentowanych produktów.

- To odpowiedź na typowe pasje naszych klientów. Wielu z nich jest młodymi rodzicami zafascynowanymi swoimi dziećmi, dlatego w pierwszej kolejności wydaliśmy gazetkę „Stokrotka dla najmłodszych". Wiosną nasi klienci przywiązują większą wagę do żywienia, stąd w kwietniu przygotowaliśmy dla nich pakiet porad i przepisów w gazetce „Żyj zdrowo". Ostatnim projektem w tym cyklu będzie gazetka dla właścicieli czworonogów, a w niej również wiele ciekawych informacji, rad i promocji - mówi Beata Sykuła, kierownik marketingu Stokrotki. Poszczególne wydania tematyczne gazetki będą dostępne w wybranych supermarketach sieci Stokrotka raz w kwartale.

Placówki sieci Stokrotka zlokalizowane są na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych. W całym kraju jest ich już 170. Mają powierzchnię od 300 do 1600 mkw. i oferują od 6 do 10 tys. pozycji asortymentowych. Na ich półkach można znaleźć artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol. Przez cały dzień oferują one także świeże pieczywo, wędliny, owoce i warzywa. Dopełnieniem oferty są produkty lokalne - wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy sieci.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA