REKLAMA
REKLAMA

Stradivarius w CH Warszawa Wileńska

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 7 sierpnia 2012 10:20

Do grona najemców CH Warszawa Wileńska dołączyła znana marka odzieżowa Stradivarius. Jest to jej pierwszy sklep w nowym koncepcie Light Box.

REKLAMA
Salon o powierzchni prawie 300 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze CH Warszawa Wileńska. Asortyment Stradivariusa znacząco rozszerzył ofertę damskiej odzieży, dodatków i akcesoriów, dostępną w centrum. Sklep w CH Warszawa Wileńska jest 51. lokalem marki Stradivariusa w Polsce; na świecie istnieje prawie 700 sklepów w 49 krajach pod tym szyldem.

- To dopiero początek wielkich zmian - mówi Filip Kryłowicz, dyrektor CH Warszawa Wileńska. - Naszym celem jest maksymalne uatrakcyjnienie i unowocześnienie oferty naszego centrum jeszcze przed uruchomieniem stacji drugiej linii metra - dodaje.

Salon Stradivariusa otwarty 28 lipca w CH Warszawa Wileńska powstał według nowego konceptu „Light Box". Wnętrze sklepu będzie od tej pory podążać za sezonowymi trendami dzięki zmieniającym się podświetlanym panelom, poprowadzonym wzdłuż ścian. Atrakcyjny element salonu stanowią witryny zaprojektowane w formie szklanych pomieszczeń. Light Box nawiązuje do nowojorskich loftów poprzez inspirowane architekturą przemysłową meble i oświetlenie na suficie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA