SuperHost.pl oferuje właścicielom małych sklepów darmowe domeny

Autor: dlahandlu.pl 16 lutego 2012 13:24

SuperHost.pl wprowadza na rynek darmową usługę dla małego biznesu. W ciągu roku spółka chce pozyskać co najmniej 10 tys. nowych użytkowników.

Usługa FreePack powstała z myślą o kilkuosobowych firmach, przedsiębiorcach prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, właścicielach małych sklepów internetowych oraz osobach dopiero planujących założenie firmy. W ramach usługi klienci otrzymują miejsce na stronę www i np. firmową skrzynkę e-mail we własnej domenie.

Według badań, już samo posiadanie strony internetowej pozwala każdej firmie na dotarcie do nowych klientów i dostęp do bezpłatnej reklamy. Wielu przedsiębiorców obawia się jednak kosztów, z jakimi wiąże się utrzymywanie serwisu www. Dzięki udostępnianym przez SuperHost.pl za darmo narzędziom, w tym kreatorowi stron www z kolekcją 1500 szablonów graficznych, nawet osoby bez umiejętności z zakresu tworzenia serwisów internetowych mogą szybko i łatwo utrzymywać wizytówkę własnej firmy w Internecie. SuperHost.pl oferuje także funkcję podpięcia własnej domeny.

Do dyspozycji użytkowników jest helpdesk - specjaliści SuperHost.pl dostępni są 24 godziny na dobę i odpowiadają na każde zapytanie.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane