Supermarket w Ustroniu zmienił logo ze SPAR na Euro Sklep

Autor: dlahandlu.pl 3 maja 2011 14:02

Działający dotychczas pod franczyzowym szyldem SPAR, supermarket w centrum Ustronia, nie jest już franczyzobiorcą tej sieci. Sklep wycofał logo SPAR ze swojego szyldu i zastąpił je nowym - Euro Sklep.

Wcześniej pisaliśmy, że należący do tej samej firmy, sklep Polana również zrezygnował z umowy z siecią SPAR.

Przedsiębiorstwo Jelenica prowadziło dotychczas trzy markety SPAR w Ustroniu: Hermianice, Centrum i Polana. RSP JELENICA prowadzi działalność produkcyjno-handlową. Zakresem swojej działalności obejmuje handel detaliczny i hurtowy produktami spożywczymi oraz artykułami monopolowymi.

Sieć SPAR należy do Grupy Bać-Pol i zarządza obecnie ponad 70 sklepami, w woj. śląskim, opolskim, lubuskim, dolnośląskim, małopolskim, świętokrzyskim i łódzkim. Sieć chce widzieć swoje placówki także w woj. lubelskim i mazowieckim i wielkopolskim, podkarpackim.

Od połowy stycznia 2010 r., SPAR Polska weszła w skład Grupy Bać - Pol. Od września doszło do zmian w strukturze. Centrala firmy została przeniesiona do Rzeszowa, gdzie mieści się główne biuro Bać-Polu. W Warszawie zaś zostało uruchomione biuro handlowe firmy.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane