REKLAMA
REKLAMA

Supersam w Katowicach skomercjalizowany w 70 proc.

Property News 1 lipca 2013 11:13

Ruszają prace nad budową katowickiego Supersamu - jednego z najciekawiej zapowiadających się handlowych projektów deweloperskich w Polsce. Obecnie trwa rozbiórka starej hali. Tymczasem obiekt skomercjalizowany został prawie w 70. procentach.

REKLAMA
Nowy Supersam ma powstać na miejscu dawnej hali targowej, która znajduje się w sąsiedztwie dworca PKS, przy ul. Skargi w Katowicach. Jej wyburzanie potrwa do września, ale proces komercalizacji zbliża się juz ku końcowi. Projekt wynajęty jest już prawie w 70 proc.

Nowy Supersam będzie dysponował blisko 21 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej. Na trzech kondygnacjach handlowych powstanie ponad 100 sklepów i punktów usługowych, natomiast poziom drugiego piętra przeznaczony zostanie na kino, punkty gastronomiczne i rekreacyjne oraz centrum fitness. 400 miejsc parkingowych powstanie na ostatnich kondygnacjach zwieńczających nowy budynek Supersamu.

 

Generalnym wykonawcą projektu na zlecenie Griffin Group jest firma Hochtief, a firmą zarządzającą - Centrum Development & Investments. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na wrzesień 2015 r.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA