PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Supersklep z metodą płatności Sofort Banking

Autor: pr/dlahandlu.pl 29 września 2015 11:47

SOFORT Banking stał się oficjalną metodą płatności udostępnioną przez Supersklep dla swoich klientów. Współpraca pomiędzy firmami obejmuje trzy rynki – polski, niemiecki i brytyjski.

Współpraca z SOFORT oznacza udostępnienie klientom innowacyjnej metody płatności z wieloma zaletami. Metoda działa jak system bankowości online. SOFORT jest także najszybszą opcją płacenia przez internet, ponieważ sprzedawca w czasie rzeczywistym otrzymuje powiadomienie o zainicjowaniu płatności przez klienta. Pozwala to praktycznie od razu na wysyłkę danego towaru do odbiorcy.

- Wdrożenie SOFORT w Supersklepie to kolejny ważny krok w rozwoju naszej spółki na polskim rynku. Dzięki współpracy Supersklep wzmocni swoją pozycję oraz będzie mieć lepsze warunki do rozwoju w skali międzynarodowej i zyska nowych klientów w Polsce i w Niemczech - powiedziała Dagmara Kruszewska, Country Manager SOFORT GmbH in Poland.

Supersklep specjalizuje się w sprzedaży modnego obuwia oraz odzieży takich marek jak: Vans, Nike, Adidas, Converse, Reebok, Supra czy DC. Poza granicami Polski sklep funkcjonuje pod nazwą Super-Shop.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane