REKLAMA
REKLAMA

Świtalski & Synowie zakończą budowę Mini Parku w Goleniowie w I kw. przyszłego roku

Autor: dlahandlu.pl 22 listopada 2010 10:47

Dobiegają końca prace nad częścią komercyjną Mini Parku w Goleniowie. Firma Świtalski & Synowie zapowiada zakończenie budowy tej części obiektu na pierwszy kwartał 2011 roku.

REKLAMA
Mini Park w Goleniowie będzie kompleksem handlowo-usługowo-mieszkaniowym. Obiekt powstaje w centrum miasta przy rozwidleniu ulic: Konstytucji 3 Maja, Dworcowej i Pułaskiego. Obecnie trwają prace wykończeniowe w części handlowej budynku. Niebawem zakończy się też budowa parkingów oraz chodników w rejonie inwestycji.

Toczą się rozmowy z potencjalnymi najemcami ostatnich wolnych powierzchni części handlowej, która będzie położona na dwóch pierwszych kondygnacjach (parter i I piętro). W galerii znajdzie się około 40 sklepów i lokali usługowych, które zajmą powierzchnię 4.900 mkw. Wśród najemców znajdą się m.in. sieciowe sklepy oraz znane firmy z branży spożywczej, odzieżowej, obuwniczej, kosmetycznej oraz telekomunikacyjnej. Dla gości galerii powstanie także nowoczesny, atrakcyjnie urządzony food court w formie otwartej oraz restauracja i kawiarnia w formie lokali zamkniętych na piętrze.

Budowa części mieszkaniowej kompleksu Mini Park o powierzchni około 3.300 mkw. ma zostać ukończona w IV kwartale 2011 roku.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA