PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Sybil Development w upadłości, działki z budynkami wystawione na sprzedaż

Autor: www.dlahandlu.pl 30 września 2013 10:03

Postawione w stan upadłości likwidacyjnej przedsiębiorstwo Sybil Development w Nadarzynie, w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 200 929 mkw. wraz z posadowionymi na nich dwoma budynkami handlowymi, wystawione zostało na sprzedaż.

Na licytację zostanie wystawione przedsiębiorstwo Sybil Development w Wolicy (gm. Nadarzyn) będące w upadłości likwidacyjnej, z wyłączeniem środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych i w kasie spółki. W skład przedsiębiorstwa wchodzi działka o powierzchni 83 439 mkw. wraz z budynkiem „F" (24 310 mkw.), a także działka o powierzchni 117 490 mkw. wraz z budynkiem „E" (18 369 mkw.). Cena wywoławcza to 69 mln zł. Za zarządzanie majątkiem przedsiębiorcy odpowiada Syndyk Wojciech Makuć.

- Inwestycja wystawiona na sprzedaż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Maximus, co sprawia, że obiekt jest doskonałym miejscem dla handlu zintegrowanego - mówi Syndyk Wojciech Makuć. - Sybil Development może pełnić funkcję zarówno parku rozrywkowego, Aquaparku, parku przemysłowego, centrum logistycznego, składu, czy magazynu. Pełna infrastruktura, po dokonaniu dodatkowych inwestycji, pozwala również na prowadzenie działalności hotelowo-gastronomicznej, centrum konferencyjno-wystawienniczego czy nawet biur administracji - dodaje W.Makuć.

Sybil Development znajduje się w gminie Nadarzyn, niecałe 25 km od centrum Warszawy. Zaletą inwestycji jest lokalizacja bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 łączącej Wrocław z Białymstokiem oraz w pobliżu centralnych szlaków komunikacyjnych ułatwiających dojazd niemal z każdego miejsca w Polsce. Łatwość dotarcia do obiektu gwarantuje położenie w bezpośrednim sąsiedztwie dobrze rozpoznawalnego i znanego centrum handlowego Maximus. Zespół budynków dysponuje parkingiem na ponad 2000 samochodów. W zasięgu oddziaływania obiektu znajduje się 10 mln mieszkańców.

Termin składania ofert upływa 12 listopada 2013 r.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane