REKLAMA
REKLAMA

Szansa na kolejne centrum handlowe w Poznaniu

Autor: dlahandlu.pl 24 stycznia 2011 10:06

Jest szansa na kolejne centrum handlowe w Poznaniu. Firma Easy Project wykonała koncepcję projektu centrum handlowo - usługowego w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego Krzesiny.

REKLAMA

Jak informuje spółka, centrum będzie mieścić się przy jednym z głównych węzłów autostrady A2 - skrzyżowania z drogą ekspresową S11, co stanowi niezwykle atrakcyjną lokalizację i nadaje miejscu olbrzymi potencjał. Bardzo istotnym elementem jest zapis w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania o możliwości lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw.To bardzo ważny zapis, który bardzo ułatwi procedury administracyjne związane z uzyskaniem stosownych pozwoleń na budowę. Obecnie w zapisach studium jest to jedyny tak duży teren w Poznaniu, który można zagospodarować obiektami handlowymi.

Firmy Easy Project oraz Domlex reprezentują właścicieli tej nieruchomości, którzy są zainteresowani sprzedażą. Według przygotowany koncepcji zagospodarowania terenu może tam powstać obiekt o ponad 70 tys. mkw. powierzchni zabudowy.  


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA