REKLAMA
REKLAMA

Szczecinek dołoży do etatów w supermarkecie

Autor: temat.net/dlahandlu.pl 19 grudnia 2014 10:29

W przyszłym roku w Szczecinku pojawi się nowy supermarket. Wielkopowierzchniowy sklep Intermarche pojawi się w centrum miasta, na niezagospodarowanym placu, pomiędzy ulicami Jana Pawła II i 1 Maja - podaje portal natemat.net.

REKLAMA
Jeżeli inwestycję uda się zrealizować, w nowym supermarkecie znajdzie zatrudnienie około 60 osób.

Starosta szczecinecki Krzysztof Lis, w styczniu przyszłego roku będzie chciał podpisać porozumienie z inwestorem. Zgodnie jego z treścią każdy nowo przybyły etat miasto będzie chciało wspomóc poprzez refundację kosztów stworzenia miejsc pracy. Na każde takie nowo utworzone miejsce przypada 20 tys. zł.

Wszystkie Powiatowe Urzędy Pracy działają w oparciu o Ustawę o Promocji Zatrudnienia i Instytucjach Rynku Pracy(Dz. U. z 2013r. poz. 674 z późn. zm.).

Bez znaczenia jest pochodzenie kapitału w rozumieniu, iż jest to kapitał obcy bądź polski (forma własności danego przedsiębiorstwa/firmy). Ważne jest, aby Pracodawca spełnił wymagania niezbędne do uruchomienia danej pomocy.

O uruchomieniu pomocy decyduje wewnętrzna Komisja składająca się z pracowników Urzędu Pracy.

 

 

  • x 2014-12-19 13:59:10

    Szok i niedowierzenie.

    Przychodzi spora siec handlowa, otwiera sklep a jego potencjalni klienci finansuja jego działalnośc z własnych pieniedzy (podatki). Szalenstwo, w jakim kraju my mieszkamy?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA