Szef e-sklepu Fresh24.pl zachęca Tuska i Kaczyńskiego do zakupów on-line

Autor: dlahandlu.pl 25 marca 2011 09:15

Szef internetowego supermarketu spożywczego Fresh24.pl Tomasz Trojanowski przesłał Donaldowi Tuskowi oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu list z propozycją, aby zainteresowali się zakupami on-line. W liście do polityków szef Fresh24.pl wymienia zalety internetowego supermarketu - oszczędność czasu, wygoda i jakość produktów dużo wyższa niż w tradycyjnych hipermarketach.

"W Panów przypadku na pewno bardzo ważnym elementem będzie oszczędność czasu, którego z pewnością wybitni politycy mają bardzo mało na przyziemne i banalne sprawy, takie jak codzienne zakupy. Namawiam więc, aby jak najszybciej przerzucili się Panowie na zakupy internetowe" - pisze Trojanowski.

Razem z listem dostawca Fresh24.pl przekazał obu politykom zestaw produktów podobny do zakupionego przedwczoraj przez Kaczyńskiego - cukier, kurczaka, paprykę, jabłka, mąkę i ziemniaki - żeby pokazać jakość produktów dostarczanych przez internetowy supermarket. Oraz voucher rabatowy do Fresh24.pl - żeby dodatkowo przekonać do pierwszych zakupów spożywczych przez internet.
  • mili 2011-09-21 10:31:26

    zapraszam diamentowewesele.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4153

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane