PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Szefem Sephora Polska został były prezes sieci Komfort

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2014 13:33

31 marca 2014 roku Adam Kołodziejczyk objął funkcję dyrektora generalnego Sephora Polska. Do jego obowiązków należeć będzie opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy na kolejne lata oraz zarządzanie siecią perfumerii na terenie Polski.

Przez ostatnie cztery lata, jako prezes zarządu i dyrektor zarządzający firmy Komfort zarządzał salonami w Polsce, Czechach i na Słowacji. W przeszłości pełnił także funkcje dyrektora generalnego Telepizza oraz dyrektora sprzedaży w Amica Wronki i LU Danone. Piastował też funkcje członka zarządu i dyrektora sprzedaży w Pepsi Bottlers oraz Reckitt Benckiser. Karierę zawodową rozpoczynał jako kierownik sprzedaży w Hasbro i Pepsi Cola. Adam Kołodziejczyk jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Ekonomiki Produkcji.

Z dniem 1 marca 2014 roku Gilles Dougoud, dotychczasowy szef sieci w Polsce, objął stanowisko wiceprezesa Sephora na Europę odpowiedzialnego za grupę 11 krajów: Polskę, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Rumunię, Republikę Czeską, Serbię, Bułgarię, Turcję, Danię i Szwecję.

Obecnie Sephora prowadzi blisko 1 800 perfumerii na całym świecie, w tym 93 perfumerie w Polsce. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH).

W maju zgodę na przejęcie sieci 110 sklepów Komfort otrzymała spółka Barcocapital Investment Ltd., podmiot kontrolowany przez biznesmana Michała Sołowowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane