Szybki skaner Intermec

Autor: produkty 23 lutego 2012 12:41

Szybki skaner Intermec

Intermec wprowadza rodzinę skanerów ręcznych SG20 o wysokiej wydajności skanowania i wysokiej tolerancji na ruch. Urządzenia zaprojektowano z myślą o zastosowaniach m.in. w handlu.

 Skanery SG20 wyposażono w najszybszą na rynku technologię odczytu 2D podczas skanowania pod dowolnym kątem. Urządzenia pozwalają skracać czas i zmniejszać wysiłek związany z odczytem kodów dzięki ponad pięćdziesięciokrotnie wyższej tolerancji na ruch niż w przypadku rozwiązań konkurencyjnych.

Urządzenia SG20 mają gładki uchwyt i wygodne położenie włącznika. Rodzina SG20 obejmuje urządzenia do odczytu kodów jedno- oraz dwuwymiarowych, z wykorzystaniem łączności bezprzewodowej BluetoothŸ lub połączenia przewodowego. Wszystkie można łatwo zintegrować z systemami kasowymi, komputerami osobistymi oraz systemami zarządzania magazynem.

Skaner SG20 umożliwia skuteczne i precyzyjne skanowanie typowych kodów 1D i 2D, dzięki czemu obsługa klienta staje się szybsza. Duży, kolorowy wyświetlacz LED potwierdza udane zeskanowanie kodu.

Ceny modeli 1D rozpoczynają się od 170 USD i są dostępne przez kanały dystrybucji Intermec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11084

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane