PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Tchibo otwiera sklep w CH Arkadia

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2010 11:38

Tchibo w sierpniu, otwiera nowy, czterdziesty sklep w Polsce. Tym razem w CH Arkadia.

Nowy sklep Tchibo w CH Arkadia, podobnie jak pozostałe dziewięć warszawskich sklepów Tchibo, będzie znajdował się w lokalizacji dogodnej komunikacyjnie i atrakcyjnej handlowo.

Sklepy Tchibo zaskakują klientów szerokim asortymentem produktów, łączących się w tematyczne kolekcje, zmieniające się 52 razy w ciągu roku. Każda z nich liczy około 30 produktów, należących do wielu kategorii, np. wyposażenia wnętrz, sprzętu sportowego czy zabawek. Wszystkie artykuły są zaprojektowane specjalnie dla Tchibo.

Pierwszy sklep Tchibo został otwarty w 2005 r. w CH Targówek w Warszawie. Od tego czasu sieć sklepów jest konsekwentnie i rozważnie rozwijana. Właśnie osiągnęła liczbę czterdziestu placówek. Zlokalizowane są one w większych miastach - w centrach handlowych i przy głównych ulicach, co zapewnia im duże zainteresowanie klientów. Dopełnieniem tradycyjnego kanału dystrybucji jest sklep internetowy tchibo.pl, który według badań znajduje się na 5 miejscu w kategorii samodzielnych sklepów internetowych w Polsce i na 18 miejscu pod względem ruchu na stronie wśród najbardziej popularnych witryn e-commerce w  kraju.

 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11053

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane