REKLAMA
REKLAMA

Terminale Polcard będą obsługiwały program lojalnościowy Payback

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2015 14:14

Payback i First Data Polska, właściciel marki Polcard rozpoczęły współpracę. Zakończył się jej pierwszy etap, w ramach którego wybrani partnerzy programu otrzymali terminal z aplikacją Payback. Docelowo, aplikacja będzie dostępna na wszystkich terminalach dostarczanych przez Polcard. W ten sposób możliwe będzie korzystanie z usługi programu bonusowego na jednym urządzeniu, łącząc obsługę programu lojalnościowego i płatności kartą.

REKLAMA

POLCARD zaoferuje dostęp do 7,5 milionów właścicieli kart Payback. Program otrzyma w zamian dostęp do ponad 64 tys. nowych lokalizacji w kraju.

Co druga osoba w Polsce powyżej 18-tego roku życia posiada kartę Payback, a co czwarta aktywnie korzysta z oferty handlowej partnerów Programu.

Przy współpracy z Polcard płatności będą dokonywane nie tylko środkami pieniężnymi, ale także punktami Payback. Wspólny terminal usprawni też gromadzenie punktów na kartach uczestników programu i zwiększy jego zasięg. Dla małych i średnich firm będzie to okazja do skorzystania z programu lojalnościowego, dotychczas dostępnego dla dużych sieci.

Firmy zakończyły już pierwszy etap współpracy, w którym wspólna oferta była udostępniona wybranym klientom, między innymi w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Krakowie. Od kwietnia usługa jest dostępna w całej Polsce. Dystrybucja odbywa się przez sieci sprzedaży First Data i Payback. Planowane działania spowodują wzrost ilości miejsc, w których uczestnicy programu mogą zbierać punkty i płacić nimi za zakupy.

 

  • ekonsulting 2015-06-26 00:23:49

    aplikacje dla programów lojalnościowych:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA