PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Tesco i OBI w Galerii Bursztynowej

Autor: www.dlahandlu.pl 4 czerwca 2012 11:38

Hipermarket Tesco oraz market budowlany OBI podpisały umowy najmu powierzchni w Galerii Bursztynowej, której budowa planowana jest w Ostrołęce. Oznacza to, że połowa obiektu jest już wynajęta. Firma doradcza Cushman & Wakefield w procesie komercjalizacji reprezentuje właściciela oraz odpowiada za projekt obiektu.

Galeria Bursztynowa powstanie przy ulicy Gorbatowa i Żebrowskiego. Planowana powierzchnia użytkowa to ok. 35.000 mkw., w tym prawie 30.000 mkw. to powierzchnia handlowa pod wynajem. Centrum będzie największym nowoczesnym obiektem handlowym w Ostrołęce i obejmie swoim zasięgiem ponad 150.000 osób. Właściciel obiektu, spółka Narev Inwestycje, planuje rozpoczęcie budowy na jesień bieżącego roku, a oddanie obiektu na listopad 2013 r.

Tesco w Galerii Bursztynowej hipermarket zajmie 7.869 mkw. powierzchni handlowej, a OBI 7.962 mkw.

- Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy uzupełnią ofertę galerii. Gwarancja obecności międzynarodowego operatora spożywczego i dobrze rozpoznawalnego marketu budowlanego z pewnością będzie zachętą dla kolejnych firm"- mówi Tomasz Górski, starszy negocjator z Działu Powierzchni Handlowych firmy Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane