REKLAMA
REKLAMA

Tesco nie reyzgnuje z konceptu aptek w swoich hipermarketach

Autor: dlahandlu.pl 4 maja 2011 06:53

Tesco nie reyzgnuje z konceptu aptek w swoich hipermarketach

Pomimo, że zapowiadana sieć aptek własnych Tesco nie ruszyła, sieć hiper- i supermarketów Tesco nie rezygnuje z tego pomysłu. - Ze względu na ograniczenia prawne nie byliśmy w stanie przeforsować tego planu. Nie rezygnujemy jednak z niego i nadal pracujemy nad tym konceptem, tak by być przygotowanym na jego uruchomienie, gdy pozwolą na to przepisy - mówił na konferencji prasowej Ryszard Tomaszewski, prezes sieci w Polsce.

REKLAMA

Pierwsza placówka handlowa z apteką Tesco, oferująca farmaceutyki i kosmetyki, miała  ruszyć w II połowie 2010 roku przy hipermarkecie Tesco Extra w Częstochowie. Nowy termin wprowadzenia leków do oferty hipermarketu nie jest na razie znany.

Własne apteki Tesco lub punkty apteczne będą otwierane głównie przy hipermarketach Tesco Extra. Brytyjski operator nie deklaruje ile placówek aptecznych chce docelowo otworzyć na polskim rynku. Wiadomo natomiast, że firma chce skorzystać na stale rosnącej w Polsce sprzedaży leków i suplementów diety.

  • Marta 2011-05-20 15:25:08

    Ja raz dałam się nabrać na zakupy w aptece w Tesco. Potem sprawdziłam ceny w aptece osiedlowej .Kolosalna różnica. Omijam apteki w hipermarketach z daleka.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA