REKLAMA
REKLAMA

Tesco podwyższy pensje pracownikom sklepów

Autor: dlahandlu.pl 22 maja 2013 21:25

Zarząd Tesco przedstawił związkom zawodowym plan inwestycji w wynagrodzenia i świadczenia w roku 2013. Podwyżki pensji w wysokości średnio 3,5 proc. dotyczyć będą wszystkich pracowników na stanowiskach podstawowych w sklepach, zaś podwyżki dla pozostałych grup zawodowych będą zależały od oceny wyników pracy.

REKLAMA
Związki zawodowe postulowały o podniesienie wynagrodzeń o 10 proc. i na spotkaniu z pracodawcą podtrzymały swoje stanowisko.

Po zmianach najniższa pensja w sieci wynosić będzie 1952 zł brutto po pierwszym roku pracy. - W Tesco wierzymy, że lepsze miejsce pracy, to lepsze miejsce zakupów, dlatego inwestycja w wynagrodzenia jest działaniem długoterminowym nastawionym na budowanie motywacji i zaangażowania pracowników - mówi Ryszard Tomaszewski, prezes Tesco Polska.

Jak zapewniają władze Tesco, poza podwyżkami płac, firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, gdzie druga umowa jest podpisywana na czas nieokreślony oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych. Wszyscy pracownicy mogą korzystać ze specjalnego programu Clubcard dla klientów, objętych stałą zniżką na zakupy w Tesco. Ponadto, pracownicy sklepów są objęci programem darmowych badań diagnostycznych, a na początku każdego roku szkolnego otrzymują bony na zakup wyprawki szkolnej dla swoich dzieci. Do pakietu świadczeń należą również te finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych takie jak bony świąteczne oraz dofinansowanie do wypoczynku i programów rekreacyjnych.

  • b. prac. 2013-05-24 09:43:22

    Brawo, wreszcie zw. zaw. coś uzyskały,żeby jeszcze oprócz Teska np w Selgrosie związki zawodowe obudziły się bo narazie są robione one w Selgrosie w ban-buko przez przebiegłego prezesa niby Polaka no i przez ekipę pełnomocników(Kadrowa-Dyrektor marketu-Prawnik)oni urabiają jak chcą Zarząd Zw, zaw, w Selgrosie

  • Jaxa 2013-05-23 15:30:48

    krezusi!!!!!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA