PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Tesco poszerza asortyment piw regionalnych

Autor: dlahandlu.pl 28 kwietnia 2011 12:38

- Szacuje się, że piwa regionalne to dziś ok. 4 proc. rynku piw. Naszym celem i ambicją jest rozwijać się szybciej niż rynek - mówi Tomasz Szczęsny, odpowiedzialny w Tesco za gamę piw. Według planów Tesco, klienci sieci kupią w 2011 roku dwa razy więcej piw regionalnych niż jeszcze rok wcześniej.

Tesco przed weekendem majowym rusza z nową ofertą piw regionalnych. Część z nich - produkty m.in. browarów Kormoran, Perła, Łomża, Zawiercie, Jabłonowo - dostępna będzie w hipermarketach w całym kraju. Część zaś - tylko w sklepach regionu, z którego pochodzi dane piwo. W Małopolsce króluje browar Grybów, na Zachodzie Polski - browar Witnica, a w centrum kraju - piwa Koreb z browaru Łask. Łącznie, z prawie 400 marek piw dostępnych w Tesco, ponad 100 to produkty regionalne i piwa z małych, lokalnych browarów. W kwietniu do oferty sieci dołączyło 9 nowych browarów.

Piwa nie są jedynymi produktami regionalnymi, jakie zawitały do sieci supermarketów. Tesco oferuje dziś m.in. wędliny, pieczywo i nabiał od niewielkich, regionalnych dostawców. Ich łączna liczba przekroczyła 460, a liczba samych produktów - ponad 9 tysięcy.

Zobacz ceny w sklepach Tesco

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • miki 2011-04-29 10:27:38

    bardzo dobry ruch.. tylko ceny, przesadzone lekko ;)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane