REKLAMA
REKLAMA

Tesco rozważa inwestycję w centrum logistyczne w Pile

Autor: Nasze Miasto 24 sierpnia 2010 23:22

Sieć Tesco przymierza się do budowy w Pile pokaźnego centrum logistycznego. Choć lokalizacja inwestycji w Pile już od dłuższego czasu jest omawiana, to ciągle nie ma jednak konkretnych decyzji - informuje Nasze Miasto.

REKLAMA
Jerzy Wołoszyński, wiceprezydent Piły przyznał że władze samorządowe prowadziły rozmowy z brytyjską siecią nt. potencjalnej inwestycji. Jednak w chwili obecnej negocjacje zostały wstrzymane ze względu na brak ostatecznej decyzji ze strony londyńskiej centrali Tesco.

Rozmowy z brytyjskim inwestorem są już zaawansowane. Przygotowany został m.in. plan zagospodarowania terenu przy ul. Wawelskiej. Centrum logistyczne miałoby zostać zbudowane na obszarze 20 hektarów, w tym dziesięć w zadaszonych halach. Pracę w magazynach znalazłoby nawet pięćset osób.

  • Andrzej 2010-12-08 15:40:42

    Centrum logistyczne w Pile? Byłoby bardzo fajnie. Myślę, że trzeba inwestować w miejsca, które do tej pory były niedoceniane. Przykład Gliwice i kilka kompleksów powierzchni magazynowych i biurowych. Widziałem na portalu magazyny.pl zdjęcia parku logistycznego w Gliwicach, gdzie Tesco wynajmuje sporą powierzchnię magazynową. Zdjęcia budynków bardzo fajne, można każdy jeden obiekt zobaczyć osobno. Ciekawy jestem kiedy będą dostępne wizualizacje centrum logistycznego z Piły? Ktoś może już widział?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA