REKLAMA
REKLAMA

Tesco wynajęło powierzchnię w Galerii Veneda w Łomży

Autor: ISB 17 listopada 2010 12:54

Echo Investment zawarło z Tesco (Polska) umowę najmu powierzchni w Galerii Veneda w Łomży o szacunkowej wartości 26 mln zł.

REKLAMA

"Na podstawie zawartej umowy wynajmujący zobowiązał się do wynajęcia ok. 7.591 mkw. powierzchni handlowej w przygotowywanym do realizacji centrum handlowym Galeria Veneda w Łomży przy ul. Zawadzkiej i Gen. W. Sikorskiego. Najemca prowadzić będzie w centrum działalność handlową i/lub usługową w postaci hipermarketu spożywczo-przemysłowego o nieograniczonym asortymencie towarów dla analogicznych sklepów sieci Tesco w Polsce" - czytamy w komunikacie.

Echo podało, że centrum oddane zostanie najemcy na okres 10 lat liczony od dnia jego otwarcia. Szacunkowa wartość umowy wynosi 26,03 mln zł. Planowana realizacja centrum handlowego Galeria Veneda w Łomży wynika z przyjętej strategii, zgodnie z którą Grupa Kapitałowa Echo Investment realizuje projekty w sektorze centrów handlowo-rozrywkowych. Obiekt oferował będzie ok. 15.400 m.kw. powierzchni na wynajem.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku spółka miała 115,91 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 84,64 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 326,48 mln zł wobec 328,57 mln zł.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA