REKLAMA
REKLAMA

Tesco wynajmie od LeasePlan 450 samochodów

Autor: Samar 29 sierpnia 2013 08:53

Polski oddział sieci hipermarketów i supermarketów Tesco, podpisał zmówienie na wynajem 450 aut od firmy LeasePlan. Poza tym LeasePlan obsłuży również floty Tesco w Czechach, Słowacji, Węgrzech i Turcji.

REKLAMA
Do przetargu Tesco zaprosiło trzy firmy oferujące wynajem długoterminowy na czterech rynkach Europy Środkowej i w Turcji. W końcowej fazie zdecydowano, że to LeasePlan obsłuży floty Tesco w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Turcji.

- Do 2012 roku zakupy samochodów dla Tesco były realizowane z własnych środków, po blisko 10 latach przy okazji ujednolicenia floty w CE i Turcji postanowiliśmy skorzystać z wynajmu długoterminowego, obecnego na wszystkich pozostałych rynkach - mówi Wojciech Regucki, CE&Turkey Fleet Manager, Tesco.

Do końca bieżącego roku LeasePlan Fleet Management Polska zrealizuje zamówienie na ponad 120 aut. Docelowa flota obsługiwana przez firmę w Polsce liczyć będzie pół tysiąca samochodów.

Kolejny etap współpracy zakłada wdrożenie międzynarodowego systemu raportowania pozwalającego na zbieranie i analizę danych ze wszystkich krajów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA