PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Tiger wspiera sprzedaż loterią

Autor: pr 16 maja 2017 10:02

Tiger wspiera sprzedaż loterią fot. materiały prasowe

TIGER przygotował w tym roku wyjątkową sesję egzaminacyjną – loterię idealną nie tylko dla studentów. By dołączyć do grona egzaminowanych przez Tygrysa, wystarczy założyć wirtualny indeks i kolekcjonować zaliczenia w zamian za zakupione produkty.

Ogólnopolska loteria TIGER SESJA oparta jest na mechanizmie kolekcjonowania zaliczeń w wirtualnym indeksie – zgłaszając zakup odpowiednich dwóch wariantów napojów TIGER, zdajemy poszczególne przedmioty. Pojedyncze zaliczenie uprawnia do udziału w codziennym losowaniu – każdego dnia promocji rozlosowywanych jest aż 40 bonów o wartości 20 zł, które zwycięzcy mogą wykorzystać w sklepie Google play lub App Store. Dzięki temu można wyposażyć swój spartphone w najlepsze aplikacje, bez względu na koszty.

Na wszystkich pilnych studentów, którzy w trakcie trwania akcji zbiorą komplet pięciu zaliczeń, czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody, czyli najlepszy sprzęt, który pomoże nie tylko w nauce! Co tydzień do zdobycia są trzy iPhone’y 7, a na koniec loterii – dwa Macbook’i PRO Touch Bar. 

Akcji towarzyszą działania w social mediach oraz materiały wspierające sprzedaż w sklepach. Internautów na stronę poświęconą loterii kierują również spoty marki emitowane na platformach VOD. TIGER, podczas akcji samplingowych na wybranych uczelniach, rozdał też studentom unikalne indeksy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • szemko 2017-05-28 12:37:42

    Nie Ty jeden wygrałeś ;)

  • gall 2017-05-27 11:45:44

    no ja w me wygrałem, więc możesz mieć rację

  • ryjek 2017-05-25 14:46:13

    W sumie fajne nagrody, ale pewnie szansa na wygraną większa w akcji media expert

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane