Top Market w miejscu Marcpolu przy Podskarbińskiej

Autor: dlahandlu.pl 7 czerwca 2016 13:17

Sklep Marcpol przy Podskarbińskiej w Warszawie został zamknięty. W jego miejsce pojawił się szyld Top Market - informuje serwis twoja-praga.pl. To jeden z 30 sklepów Marcpolu, które od początku roku zniknęły z handlowej mapy Polski. Podobny los spotkał dawny Marcpol w Markach przy ul. Piłsudskiego 182 i placówkę w Warszawie przy Trakt Lubelski 131.

Top Market to franczyzowy szyld Polskiej Grupy Supermarketów do której należy ok. 500 placówek zlokalizowanych w województwach mazowieckim, podlaskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, śląskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, łódzkim, lubelskim i małopolskim.

Udziałowcem PGS są m.in. spółka Sklepy Doroty, w której prezesem zarządu jest Andrzej Dworakowski, który do 21 grudnia 2015 roku był członkiem rady nadzorczej Marcpol SA.

Ostatnio Warszawski Sąd Rejonowy Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych zmienił sposób zabezpieczenia majątku dłużnika Marcpol SA, poprzez ustanowienie zarządu przymusowego nad całością majątku.

Sąd powierzył jednocześnie zarządcy przymusowemu prawo wykonywania zarówno czynności zwykłego zarządu, jak i przekraczających zwykły zarząd. Jednocześnie odwołano tymczasowego nadzorcę sądowego i powołano zarządcę przymusowego w osobie Tycjana Saltarskiego.

  • klient 2016-07-29 21:12:13

    jakie sklepy tacy kierownicy

  • iska 2016-07-29 21:03:17

    do tych sklepow dolaczyl ten oszust klamczuch osowski on by za jednego grosza sprzedal swoie dzieckoo mysle ze szybko sie na nim wszys y sie poznaja jego miejsce jest na pastwisku ale bez wierzat bo zrobil by im krzywde n powinien byc zamkniety w drewnicy

  • klient 2016-06-07 21:17:56

    a ten nieprzyjemny Kierownik z Marcpolu na Podskarbińskiej też jest ? Czy daj Boże co zwolnili ?

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11972

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane