REKLAMA
REKLAMA

Toys R Us uruchomi sklep w rozbudowywanej galerii Olimp w Lublinie

Property News 10 września 2013 10:58

Na początek listopada br. w lubelskiej Galerii Olimp, pojawi się największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży - Toys R Us. Sklep wprowadzi się do rozbudowywanej części centrum i zajmie powierzchnię około 1 700 mkw.

REKLAMA
Toys R US w swojej ofercie ma nie tylko tradycyjne artykuły dziecięce, ale również zabawki outdoorowe (hulajnogi, rowerki, zabawki sportowe przeznaczone do zabawy na dworze), multimedia (gry wideo, konsole) oraz produkty dla niemowląt i małych dzieci, w sekcji Babies R US.

Rozbudowa doda do istniejącego centrum handlowego ok. 18 000 mkw., co zwiększy powierzchnię całkowitą do ponad 100 000 mkw. Otwarcie rozbudowanej Galerii Olimp planowane jest na początek listopada 2013 roku.

Nowa część Galerii Olimp uzupełni dotychczasową ofertę głównie w segmencie rozrywkowym i familijnym. Unikalną częścią nowej oferty będzie - pierwszy w Lublinie - multipleks kinowy Multikino. Oprócz kina pojawi się klub sportowo - rozrywkowy Masters (wyposażony w stoły do gry w bilard i snooker, tory bowlingowe), największe w Lublinie Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek, drogeria Rossmann, apteka Moja Farmacja, Ziaja, Kolporter, Roma - Salonik dobrego smaku i aromatu. Całość uzupełni oferta gastronomiczna - restauracja meksykańska Megustas, American Dream Restaurant, Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar, Pizzeria Stopiątka, Cukiernia Williams, Yogoland, Gofry Ireny. W procesie komercjalizacji z wynajmującym współpracuje firma Colliers International.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13025

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA