REKLAMA
REKLAMA

Tradis dostarczył pierwsze partie towaru na stacje Orlenu

Autor: dlahandlu.pl 2 czerwca 2010 09:34

Tradis zrealizował pierwsze dostawy do sieci stacji PKN Orlen. Kontrakt pomiędzy spółkami wkroczył w fazę realizacji 1 czerwca. Roczna sprzedaż szacowana jest na 220 mln zł.

REKLAMA

Do tej chwili Tradis przygotowywał się od 2008 roku. Umowa z PKN Orlen to pierwszy przykład wykorzystania skali spółki do współpracy
z tego typu firmami, działającymi na terenie całego kraju. Dla Orlenu ogromne znaczenie miał także oferowany przez Tradis nowoczesny system elektronicznych zamówień, znacznie ułatwiający codzienną współpracę oraz doświadczenie spółki w obsłudze serwisowej, z dowozem do klienta.

Tradis dostarcza na stacje PKN Orlen słodycze, napoje i piwo. Od 1 czerwca Tradis obsługuje ponad 1400 stacji benzynowych PKN Orlen poprzez 8 centrów dystrybucji, zlokalizowanych w Stargardzie Szczecińskim, Poznaniu, Wrocławiu, Będzinie, Białymstoku, Lublinie, Błoniu i Gdańsku. Cały czas prowadzi także rozmowy z innymi podmiotami tego sektora. - Sieci stacji benzynowych to grupa klientów, do których obsługi przygotowywaliśmy się przez ostatnie lata. To dla nas bardzo atrakcyjny rynek - mówi Rafał Melanowicz, dyrektor sprzedaży Tradis.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA