REKLAMA
REKLAMA

Tradis nawiązał współpracę ze znanym producentem herbat

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 25 lipca 2011 10:13

Tradis oraz Amber Spark S.A. podpisały umowę dystrybucyjną. Obecnie herbaty Irving będą dostępne w oddziałach firmy Tradis, obsługującej blisko 50.000 klientów, w tym ponad 10.000 sieciowych punktów sprzedaży.

REKLAMA

- Strategiczna współpraca Amber Spark S.A. z Grupą Tradis to szansa na dalszy dynamiczny rozwój marki Irving. W dobie koncentracji i dużych inwestycji współpraca z profesjonalnymi hurtowniami i dystrybutorami oznacza poszerzenie dystrybucji, większą dostępność produktów dla konsumenta, a także realizację wspólnych aktywności promocyjnych zwiększających konkurencyjność marki na rynku. Od teraz herbaty Irving można znaleźć w placówkach detalicznych współpracujących z Tradisem. Detaliści natomiast mogą zamawiać towar poprzez system eHurtowni i przedstawicieli handlowych Tradisu lub samodzielnie zaopatrywać się w oddziałach cash&carry dystrybutora.Herbata marki IRVING w dystrybucji Grupy Tradis - informuje spółka.

Grupa Dystrybucyjna Tradis należy do grona największych firm w branży handlowej w Polsce. Skupia spółki zajmujące się dystrybucją towarów FMCG, a wspólnie z polskimi kupcami organizuje sieci franczyzowe sklepów i supermarketów o różnorodnych formatach.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA