REKLAMA
REKLAMA

Tradis umożliwia składanie zamówień na tablecie

Autor: portalspozywczy.pl 20 marca 2012 09:20

Tradis przygotował dla swoich klientów kolejne, po eHurtowni, narzędzie usprawniające zakupy u dystrybutora. Za pomocą bezpłatnej aplikacji na system android - Mobiz_Tradis detaliści mogą przeglądać ofertę i złożyć zamówienie za pośrednictwem telefonu czy tabletu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Tradis jako pierwszy wprowadził tego typu rozwiązanie na polskim rynku handlowym.

REKLAMA

Tradis już od kilkunastu lat rozwija autorski system eHurtownia - platformę do składania elektronicznych zamówień. Pozwala ona na dokonanie zaopatrzenia placówki bez konieczności wychodzenia ze sklepu. Z tego rozwiązania korzysta już ponad kilkanaście tysięcy klientów. Teraz Tradis wprowadza kolejne narzędzie usprawniające współpracę na linii detalista - dystrybutor. Dzięki nowej aplikacji Mobiz_Tradis właściciele placówek mają możliwość złożenia zamówienia także przez smartfon czy tablet.
Aplikacja Mobiz_Tradis to bezpłatne narzędzie, które każdy klient Tradisu może zainstalować na swoim mobilnym urządzeniu pracującym na systemie android - smartfonie czy tablecie. Aplikacja pozwala na przeglądanie pełnej oferty dystrybutora czy historii zamówień. Za jej pośrednictwem można także w dowolnym momencie sprawdzić stan realizacji dostawy, ale przede wszystkim aplikacja umożliwia składnie zamówień 24 godziny na dobę.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA