REKLAMA
REKLAMA

Transfer z JLL do Knight Frank

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2015 13:44

Grażyna Morawiec- Jóźwicka dołączyła do działu retail asset management w firmie Knight Frank, obejmując stanowisko retail operations manager. Bezpośrednio przed dołączeniem do Knight Frank pracowała w zespole JLL zarządzającym CH Forum, gdzie specjalizowała się w kwestiach leasingowych i marketingowych.

REKLAMA

Z rynkiem nieruchomości handlowych jest związana zawodowo od 14 lat. Uczestniczyła w przygotowaniu otwarć centrów handlowych, jak również zajmowała się różnymi obszarami zarządzania takimi obiektami, w tym kwestiami operacyjnymi, księgowymi, leasingowymi i marketingowymi. Z CH Forum była związana od 2007 roku, kiedy uczestniczyła w przygotowaniach do jego otwarcia. Była zaangażowana także w przeprowadzony w 2012 roku proces rekomercjalizacji CH Forum.

Brała także udział w przygotowaniu otwarcia CH Platan w Zabrzu, należącym do Apsys Management. Dla tego operatora pracowała niemal 6 lat, uczestnicząc również w procesie zarządzania CH 3 Stawy w Katowicach i Geant w Sosnowcu.

Wiedza praktyczna Grażyny obejmuje kwestie związane z budżetowaniem operacyjnym, nadzorem nad realizacją planów finansowych, ich rozliczeniem, jak też zarządzanie umowami najmu oraz planowanie, dobór wykonawców i nadzór nad realizacją kampanii promocyjnych w ramach marketingu centrum.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA