Trójmiejskie centrum handlowe powiększy się o 6 tys. mkw.

Property News 1 lutego 2016 15:18

Rozpoczęły się prace modernizacyjne w jednym z najstarszych meblowych centrów handlowych w Trójmieście przy ulicy Grunwaldzkiej 211- Top Shopping. Nowy inwestor, trójmiejska spółka CityPro, zaplanowała powiększenie obiektu z 14 do ok. 20 tys. mkw.

Obiekt będzie czynny przez cały czas trwania prac, których zakończenie przewidziano na koniec roku. Zmiany obejmą także wnętrze i elewację centrum, które wkrótce otrzyma nową nazwę – Galeria Wnętrz City Meble.  Projekt przewiduje miejsce dla większej liczby sklepów, studiów aranżacji wnętrz oraz punktów usługowych. Pojawią się nowe pasaże i strefa gastronomiczna.

W City Meble klienci zrobią zakupy w prawie 100 sklepach z branży meblowej i wyposażenia wnętrz. 

Modernizacja centrum odbędzie się w kilku etapach. Pierwszy rozpoczął się już w styczniu. Podczas prac obiekt będzie cały czas dostępny dla klientów. Z użytku czasowo wyłączane będą jego kolejne strefy. Zakończenie rozbudowy zaplanowano na koniec roku.

Centrum meblowe Top Shopping działa od 1997 roku. Było jednym z pierwszych obiektów handlowych w Trójmieście. Teraz są tu m.in. salony takich marek, jak Black Red White, Kler, Meble Vox, Vinotti oraz Jysk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10964

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane