REKLAMA
REKLAMA

Trusted Shops sprzedaje pakiety z regulaminami dla e-sklepów

Autor: dlahandlu.pl 3 grudnia 2014 10:24

Trusted Shops, firma specjalizująca się w certyfikacji sklepów internetowych wprowadza do sprzedaży pakiety prawne zawierające regulamin i politykę sklepu internetowego z roczną aktualizacją.

REKLAMA

Usługa bazuje na generatorze tekstów, który tworzy teksty prawne wymagane w sklepie na podstawie odpowiedzi udzielonych przez właściciela sklepu. Regulamin oferowany jest z rozszerzoną gwarancją Trusted Shops, czyli bezpłatną reprezentacją np. w sądzie czy pismach jeśli roszczenie jest nieuzasadnione, czyli właściciel nie zmienił tekstu otrzymanego od Trusted Shops. 

- W związku z nadchodzącymi zmianami prawnymi postanowiliśmy stworzyć proste rozwiązanie, dzięki któremu przedsiębiorcy otrzymują gotowe wzory zapisów do umieszczenia na stronie sklepu, a w przypadku sporu związanego z regulaminem nasi prawnicy będą reprezentować sklep w sądzie - wyjaśnia Anna Rak, Country Manager Trusted Shops w Polsce.

Koszt nowych pakietów prawnych dla członków Trusted Shops wynosi 708 zł rocznie za regulamin z roczną aktualizacją oraz rozszerzoną gwarancję Trusted Shops, czyli bezpłatną reprezentację np. w sądzie czy w pismach, gdy roszczenie jest nieuzasadnione.

Dla nie członków pełna opcja pakietu wraz z regulaminem zaczyna się od kwoty 1776 zł rocznie. Zaś samo członkostwo w Trusted Shops z audytem eksperckim, certyfikatem, gwarancją zwrotu pieniędzy dla konsumentów oraz systemem opinii kosztuje 1068 zł rocznie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA