PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Tyskie sponsorem drużyny futbolu amerykańskiego

Autor: pr 14 marca 2014 09:26

Kompania Piwowarska wraz ze swoją marką Tyskie angażuje się w sponsoring kolejnej dyscypliny sportowej. Firma podpisała umowę partnerską z drużyną futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław. Tyskie zostanie oficjalnym sponsorem drużyny i pojawi się na meczach rozgrywanych przez zespół.

 

Umowa o współpracy została podpisana na cały sezon 2014, który rozpocznie się już 29 marca. W ramach partnerstwa Tyskie, marka należąca do portfolio Kompanii Piwowarskiej, została oficjalnym sponsorem Panthers Wrocław, a samo piwo będzie sprzedawane na wszystkich imprezach organizowanych przez klub. Kibice będą mogli zaspokoić pragnienie przede wszystkim Tyskim Jasnym Lekkim, a także innymi piwami KP o niskiej zawartości alkoholu: Lechem Shandy i Lechem Free.

Pantery to trzeci klub sportowy wspierany przez Tyskie we Wrocławiu. Marka jest także sponsorem WKS Śląska Wrocław i Betardu Sparty Wrocław. A to nie jedyne doświadczenia Kompanii Piwowarskiej w świecie sportu. W lutym tego roku firma została Oficjalnym Sponsorem - Dostawcą Piwa na Stadionie Narodowym w Warszawie. KP poprzez swoje marki wspiera zarówno konkretne drużyny i obiekty sportowe w wielu regionach kraju, jak i ważne wydarzenia, którymi żyje cała Polska. Tyskie od 2008 r. jest sponsorem polskiej reprezentacji olimpijskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane