REKLAMA
REKLAMA

Uber będzie dostarczać w USA towary ze sklepów internetowych

Autor: wirtualnemedia.pl 7 września 2015 10:38

Według nieoficjalnych informacji jesienią 2015 roku taksówkowy startup Uber rozpocznie program dostaw towarów dla sprzedawców w USA, na początku w Nowym Jorku i San Francisco.

REKLAMA

Usługa ma nosić nazwę UberEverything. Według informacji serwisu re/code Uber ogłosi nowy projekt pod koniec września lub na początku października br. Obecnie Uber ma podpisane umowy z kilkudziesięcioma sprzedawcami towarów luksusowych na terenie Stanów Zjednoczonych, ich nazwy nie są jednak znane. 

Aby zwiększyć liczbę partnerów nowej usługi Uber miał też nawiązać współpracę z software’owymi firmami Bigcommerce i Shopify zajmującymi się dostarczaniem sprzedawcom internetowym narzędzi wspomagających obsługę klientów.

W założeniach nowa usługa Ubera będzie się pojawiała jako opcja przy dokonywaniu zakupów online po podaniu przez kupującego jego kodu pocztowego. Do realizacji dostaw tego samego dnia, oprócz samochodów, mają być wykorzystywani także kurierzy na rowerach.

Według informacji ujawnionych w lipcu br. Uber jest wyceniany obecnie na 40 do 50 mld dol., mimo że na razie notuje straty.

  • enzo 2015-09-08 05:56:04

    Kod promocyjny do aplikacji: TFY3U

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA