REKLAMA
REKLAMA

UOKiK: Eurocash złożył wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad PayUp

dlahandlu.pl 19 lutego 2014 20:58

Firma Eurocash złożyła 18 lutego do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad PayUp Polska.

REKLAMA

Wcześniej Eurocash podpisał ze spółką Alverca B.V. przedwstępną umowę nabycia 51 proc. akcji spółki PayUp Polska. W rezultacie tej transakcji Eurocash będzie posiadał 100 proc. akcji PayUp Polska. Firma PayUp Polska dystrybuuje elektroniczne usługi finansowe poprzez sieć około 4,9 tys. terminali znajdujących się w sklepach na terenie całego kraju, oferując m.in. doładowania telefonów komórkowych, płatności rachunków i akceptację kart płatniczych.

W okresie 12 miesięcy 2013 r. sprzedaż PayUp Polska do klientów zewnętrznych poza grupą Eurocash wyniosła ok. 100 mln zł.

Grupa Eurocash to największa polska grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Eurocash koncentruje się na hurtowej dystrybucji produktów FMCG do tradycyjnych sklepów i placówek detalicznych w całej Polsce.

  • b prac. marketu 2014-02-23 16:54:19

    Eurocash niech kupi SELGROS - skończyć w tej sieci z kumoterstwem i wyzyskiem przez nierobów niby polaków - farbowanych!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12518

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA