PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

UOKiK zbada sprawę wysokich czynszów w galeriach handlowych

Autor: Rzeczpospolita 3 lutego 2011 14:45

UOKiK zbada sprawę wysokich czynszów w galeriach handlowych

Najemcy centrów handlowych Sandecja i Tarnowia skarżą się na wysokość czynszów oraz niekorzystne zapisy w umowach. Twierdzą, że gotowy tekst został im przez właściciela obiektów spółkę Euro Mall Polska XV narzucony bez możliwości negocjacji - podała Rzeczpospolita.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów pierwszy wniosek w sprawie wszczęcia postępowania wyjaśniającego w sprawie możliwości naruszenia przepisów ustawy antymonopolowej odrzucił, ale drugi przyjął i 21 grudnia 2010 r. rozpoczął procedurę.

Postępowanie powinno się zakończyć się w ciągu 30 dni, a w sprawach szczególnie skomplikowanych w ciągu 60 dni od dnia wszczęcia.

Sebastian włodarski, rzecznik Euro Mall Polska XV wyjaśnia na łamach "Rz", że umowy z najemcami są zgodne ze zasadami panującymi na rynku oraz ze standardami finansowania podobnych inwestycji.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Maximus Kupiec 2011-04-02 17:21:18

    Kupcy CHH MAXIMUS dołączają do Was.W większości właścicielami CH są zagraniczne spółki niepłacace podatków w Polsce.Narzucają Kupcom umowy bez możliwości negocjacji

  • kusowski 2011-02-03 21:12:35

    Sebastian włodarski, rzecznik Euro Mall Polska XV wyjaśnia na łamach "Rz", że umowy z najemcami są zgodne ze zasadami panującymi na rynku oraz ze standardami finansowania podobnych inwestycji.A powie wszystko co każą mu pracodawcy, wszak robota dobrze płatna, a taki przygłup gdzie znajdzie lepszą!?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane