PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Urodzinowa loteria marki Wypasione

Autor: dlahandlu.pl 7 listopada 2016 14:10

MLEKOVITA z okazji 7. urodzin swojej topowej marki WYPASIONE nagrodzi swoich konsumentów. Od 2 listopada do 31 grudnia każdy, kto kupi produkty promocyjne z linii Wypasione w specjalnie dedykowanym loterii kartonie, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Z okazji 7. urodzin marki Wypasione produkowanej przez MLEKOVITĘ 2 listopada ruszyła loteria promocyjna. W loterii pod hasłem „Wypasione szczęście” można brać udział do 31 grudnia 2016. Akcja obejmuje promocję, w której należy kupić promocyjny produkt Wypasionego: mleko, mleko smakowe, mleko zagęszczone lub śmietankę w specjalnie dedykowanych loterii opakowaniach promocyjnych zawierających unikatowy i zgłosić go poprzez stronę www.wypasionaloteria.pl, od razu sprawdzając wygraną.

W loterii do wygrania jest ponad 7 000 nagród, w tym bon wyjazdowy, karty przepłacone, ekspresy do kawy marki Bosch, zestawy produktów MLEKOVITA, maskotki Wypasiona krowa, Wypasione kubki. Nagrodą główną w loterii jest Opel Astra. Więcej szczegółów na www.wypasionaloteria.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9931

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane