REKLAMA
REKLAMA

Varta wspiera sprzedaż konkursem

Autor: dlahandlu.pl 17 kwietnia 2012 13:12

"Nasze 125 urodziny - 125 nagród dla Ciebie" - takim hasłem VARTA zachęca do udziału w jubileuszowym konkursie, w którym uczestnicy mogą zdobyć atrakcyjne nagrody.

REKLAMA
 Warunkiem udziału w zabawie jest zakup produktów VARTA w specjalnych, jubileuszowych opakowaniach za kwotę minimum 20 złotych, dokonany w dniach pomiędzy 16 kwietnia a 30 czerwca 2012 roku. Następnie, trzeba wykazać się kreatywnością i przygotować wyjątkową kartkę urodzinową lub laurkę z życzeniami dla firmy. Autorzy najbardziej twórczych i oryginalnych pomysłów będą mogli cieszyć się nagrodami. Na laureatów czekają iPady, aparaty fotograficzne, zdalnie sterowane helikoptery oraz zestawy produktów VARTA.

Komunikacja konkursu prowadzona będzie w punktach sprzedaży partnerów firmy. Tam pojawią się dedykowane wydarzeniu materiały POS, takie jak woblery czy plakaty. Dbałość o szeroką ekspozycję konkursu w punktach sprzedaży ma na celu zaangażowanie jak największej liczby osób we wspólne świętowanie jubileuszu firmy VARTA.

Zgłoszenia do konkursu wraz z potwierdzeniem zakupu oraz jubileuszowym znaczkiem można przesyłać do 16 lipca 2012 roku na adres ICSM „KONKURS URODZINOWY", ul. Kraśnicka 2/4, 03-579 Warszawa.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA