PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Visa promuje płatności kartami wśród użytkowników aplikacji moblinej Allegro

Autor: dlahandlu.pl 28 października 2014 09:32

Ruszyła wspólna kampania promocyjna Visa Europe i Allegro. Głównym celem kampanii jest zachęcenie użytkowników dokonujących zakupów poprzez aplikację mobilną Allegro do opłacania ich kartą Visa. Promocja potrwa do połowy listopada br.


Każdy użytkownik aplikacji mobilnej Allegro, który dokona za jej pomocą dowolnych zakupów i zapłaci za nie kartą Visa, otrzyma kupon o wartości do 25 zł na pokrycie kosztów dostawy zamówienia. Przy koszcie dostawy przekraczającym tę kwotę uczestnik promocji płaci za nadwyżkę. W praktyce oznacza to, że użytkownicy opłacający zakupy kartą Visa poprzez konto w PayU, otrzymają kupon w formie zwrotu do 25 zł na rachunek karty, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dokonania transakcji poprzez aplikację mobilną Allegro

Promocję Visa i Allegro wesprze m.in. kampania reklamowa w ogólnopolskich mediach: w telewizji (m.in. w stacjach TVN i Polsat oraz w kanałach tematycznych, jak np. Polsat Sport, Polsat Film, SPI Filmbox, Comedy Central, SPI Kino Polska, Discovery Historia, National Geographic, TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, BBC Lifestyle, Discovery Channel, MTV Polska, AXN, Eska TV, Comedy Central Family, Animal Planet, TVN Style i innych oraz w kanałach reklamowych serwisu Allegro.pl. Zostały przygotowane dwa spoty: 30- i 15-sekundowy. Możliwość poinformowania o promocji swoich klientów, m.in. poprzez ekrany bankomatowe oraz bannery internetowe, otrzymały także banki-wydawcy kart Visa.
W okresie trwania promocji, tj. do 16 listopada br., użytkownicy aplikacji mobilnej Allegro mogą dokonać do 20 transakcji premiowanych kuponem na darmową dostawę.
*
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ekonsulting 2015-06-25 01:02:42

    płatności mobilne - tworzymy aplikacje:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane