REKLAMA
REKLAMA

Vobbis otwiera kolejny salon z „Samsung Brand inStore”

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 25 lipca 2013 12:13

Tym razem w Białymstoku wdrożona została nowa koncepcja sklepu, opracowana przez Vobis we współpracy z Samsungiem. To nowość na polskim rynku i po Warszawie, drugi tego typu salon w Polsce.

REKLAMA

W specjalnej strefie Samsunga będą prezentowane najnowsze rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej i nowoczesnych technologii. Te zmiany oraz inwestycje to część nowej strategii firmy, która po niedawnej restrukturyzacji stawia ponownie na rozwój i rynkową ekspansję. Vobis oczywiście nadal będzie wzmacniał coraz bardziej obiecujący kanał e-commerce, ale równocześnie nie zamierza ograniczać swojej obecności w tradycyjnym handlu. 

Następne lokalizacje Samsung Brand inStore to Koszalin i Wrocławiu, prace nad adaptacją sklepów już trwają. Vobis zapowiada, że do końca sierpnia b.r. nowa koncepcja ma zostać wdrożona w pozostałych salonach Vobis Digital na terenie całego kraju. Efektem tych wszystkich zmian będzie szersza i bardziej atrakcyjna oferta handlowa, w której pojawią się również nowe kategorie produktowe – np. aparaty cyfrowe i telewizory HD.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA