REKLAMA
REKLAMA

W 2013 roku Stokrotka otworzy kilkanaście nowych supermarketów

Autor: www.dlahandlu.pl 15 października 2013 11:00

W 2013 roku Stokrotka otworzy kilkanaście nowych supermarketów

- Sieć Stokrotka stawia na otwarcia nowych lokalizacji. Zarząd spółki przyjął, że w roku 2013 otworzy kilkanaście nowych supermarketów. Od początku roku sieć Stokrotka powiększyła się o sześć nowych lokalizacji, w tym wzorcowy supermarket w Dąbrowicy koło Lublina. Kumulacja otwarć kolejnych placówek przewidziana jest na koniec bieżącego roku - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Mirosław Wawryszczuk, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży sieci Stokrotka.

REKLAMA

- Rok 2013 upływa w sieci Stokrotka pod znakiem zmian. Przedstawiono nową strategię rozwoju supermarketów, uruchomiono własną logistykę z centrum dystrybucyjnym w Teresinie, a symbolem zmian stało się odmienione logo i claim „Zakupy jak z płatka".
W sierpniu rozpoczął się zapowiadany proces rebrandingu delikatesów Delima, które kolejno przekształcane są w format supermarketu Stokrotka. Proces rebrandingu zapoczątkowały Delimy zlokalizowane w Lublinie oraz Sosnowcu; obecnie sieć przeprowadziła pięć rebrandingów. Na 30 listopada zaplanowany jest rebranding Delimy usytuowanej w warszawskiej Galerii Rembielińskiej - mówi Mirosław Wawryszczuk.

- Proces rebrandingu zakończy się w I kwartale 2014 r. Klienci bardzo entuzjastycznie przyjęli odważne zmiany w wizualizacji supermarketów. Procesowi towarzyszyła ciekawa kampania promocyjna, która stopniowo komunikowała nadchodzące zmiany w delikatesach Delima. Eventy, będące jej uwieńczeniem cieszyły się dużym powodzeniem. Tym samym - z perspektywy czasu, możemy stwierdzić, iż szereg wprowadzonych zmian spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem ze strony naszych klientów - dodaje nasz rozmówca.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA