PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

W 2014 r. ruszy Galeria Dębiec

Autor: www.dlahandlu.pl 22 listopada 2012 09:06

Dobiegają końca przygotowania do rozpoczęcia budowy Galerii Dębiec, która powstanie w Poznaniu przy ulicy 28 Czerwca 1956 r.

Poza operatorem spożywczym, w centrum znajdzie się około 50 sklepów i butików oraz punktów usługowych o powierzchniach od 20 mkw. do 500 mkw.

Dwukondygnacyjny obiekt składał się będzie z poziomu handlowego z cyrkulacją okrężną oraz parkingu dla klientów z 358 miejscami postojowymi. Kompleks, który zaoferuje 9770 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej, został zaprojektowany przez poznańską pracownię architektoniczną Archikwadrat.

Komercjalizacja centrum postępuje zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Obecnie finalizowane są umowy z kluczowymi najemcami. Równocześnie prowadzone są też rozmowy z wieloma firmami zainteresowanymi otwarciem w centrum swojej placówki. Oddanie Galerii Dębiec planowane jest w pierwszym kwartale 2014 roku.

Inwestorem obiektu jest RED Real Estate Development Sp. z o.o. W Polsce jest obecna od 2006 roku, która m.in. realizuje w Warszawie wieloetapowe osiedle Alpha. Do najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez RED Real Estate Development Sp. z o.o. należy budowa Hotelu W na Times Square w NY i luksusowego Hotelu InterContinental w Porcie Bostońskim oraz przebudowa budynku Giełdy Ubezpieczeniowej w NY i biurowca o powierzchni 140 tys. m2 w centrum Chicago.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane