PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

W drugiej połowie roku Abra chce otworzyć sześć sklepów franczyzowych

Autor: www.dlahandlu.pl 6 czerwca 2013 13:04

Podobny cel firma zrealizowała w pierwszym półroczu i do maja pozyskała sześciu nowych franczyzobiorców.


Pierwsze dwie placówki franczyzowe Abry powstały na wiosnę, natomiast cztery pozostałe rozpoczną działalność w czerwcu i w lipcu. Firma jeszcze w maju zakontraktowała współpracę z nowymi franczyzobiorcami. Teraz trwają przygotowania do otwarcia sklepów. Nowe placówki powstaną w Lesznie, w Dzierżoniowie, w Bełchatowie oraz w Łomży. - Dokładnie weryfikujemy każdą lokalizację. Sklepy otwieramy tylko w wybranych miejscach, gdzie wybór mebli jest ograniczony lub oferta obejmuje zbyt wysoki poziom cen - mówi Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju sieci franczyzowej Abra.
Według deklaracji firmy, druga połowa roku ma być podobna do pierwszego półrocza 2013 roku. Abra zamierza utrzymać tempo rozwoju i zakończyć rok mając na koncie kolejnych sześć placówek. Aktualnie sieć poszukuje odpowiednich lokalizacji i negocjuje ceny najmu. Abrę interesują miasta od 30 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 70 sklepów własnych i 13 placówek franczyzowych, z czego 9 sklepów należy do multibiorców. Do końca lipca w sieci będzie działać już 17 sklepów partnerskich.
Osoby, które planują przystąpić do sieci Abra powinny dysponować kwotą ok. 90 tys. zł. Tyle kosztuje remont i wyposażenie sklepu zgodnie z wytycznymi firmy. Na ekspozycję sklepu sieć udziela partnerowi nieoprocentowanego kredytu na 12 miesięcy. Abra nie pobiera opłaty marketingowej, a opłata bieżąca wynosi 500 zł plus 3 proc. od cen zakupu.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane