REKLAMA
REKLAMA

W dyskontach Czerowna Torebka można płacić kartą

Autor: www.dlahandlu.pl 20 lutego 2014 19:51

Spółka Czerwona Torebka rozwija koncepcję nowego projektu sieci sklepów dyskontowych. Od 17 lutego, we wszystkich otwartych dyskontach sieci można już zapłacić kartą.

REKLAMA

Terminale płatnicze wprowadzone do Dyskontów Czerwona Torebka będą obsługiwać niemal wszystkie rodzaje kart płatniczych (z wyłączeniem American Express). Nowa opcja płatności jest już dostępna we wszystkich dziewięciu otwartych sklepach i będzie wprowadzana do każdego nowo otwartego dyskontu.

Czytaj także: Czerwona Torebka zdradza szczegóły strategii asortymentowej i cenowej

- Decyzję o wprowadzeniu terminali płatniczych rozważaliśmy od samego początku tworzenia konceptu sieci Dyskont Czerwona Torebka - mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka - Staramy się jak najlepiej zadbać o komfort klientów i wdrażać usprawnienia, które ułatwią robienie zakupów w naszych sklepach. Uruchomienie terminali nie oznacza jednak, że zrezygnujemy z bankomatów przy sklepach. Chcemy dać klientom jak największy wybór jeśli chodzi o formę płatności.

Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze obiekty zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku.

Sprawdź ceny w Dyskontach Czerwona Torebka

  • CzT 2014-02-21 14:53:26

    JAk na razie cienko to widzę z tymi super pseudo dyskontami. Ceny podobno hurtowe a klientów jak na lekarstwo. Ciekawe dlaczego? np. w Szczecinie na Prawobrzeżu> Może klienci jeszcze o tym nie wiedzą? Przez cały dzień pusto że aż echo a personel znudzony i nawet dzień dobry nie powie. SUPER DYSKONT.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA