REKLAMA
REKLAMA

W Galerii Sfera oprócz Piotra i Pawła powstanie też Biedronka

Autor: dlahandlu.pl 20 sierpnia 2013 09:33

Na przełomie sierpnia i września w bielskiej Galerii Sfera zostanie otwarty sklep Biedronka. Dyskont będzie znajdowała się w galerii I, gdzie zajmie lokal o powierzchni ponad 1,1 tys. mkw. Będzie drugim - obok supermarketu Piotr i Paweł - wielko-powierzchniowym sklepem z ofertą spożywczą w Galerii Sfera. Każdy z operatorów zlokalizowany jest w osobnym budynku, każdy w bliskiej odległości od parkingu.

REKLAMA

- Otwarcie Biedronki w Galerii Sfera jest jednym z ważniejszych etapów trwającej od 2012 rekomercjalizacji. Motywem przewodnim realizowanej strategii jest zapewnienie komplementarnej oferty handlowej Galerii Sfera - dlatego właśnie proponujemy naszym klientom dwóch operatorów spożywczych o zróżnicowanej, ale wzajemnie uzupełniającej się ofercie - tłumaczy Joanna Bierówka, manager ds. marketingu Galerii Sfera w Bielsku-Białej.

Przed grudniem 2011 roku, gdy do Sfery wprowadził się Piotr i Paweł w centrum handlowym działał market sieci Carrefour. 

Galeria Sfera to oferta 250 sklepów, biurowiec, hotel Qubus, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesne kino z 7 salami, klub fitness, a także klub muzyczny z kręgielnią i dyskoteką.

  • góral 2013-08-20 14:34:18

    Bierówka, ile skasowałaś od Biedry za wpuszczenie ich do tej galerii?Że też takich Polaków wychowała ta ziemia!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA