PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

W Galerii Sudeckiej znajdzie się multipleks Helios

Autor: dlahandlu.pl 24 lipca 2012 09:30

Helios SA i Echo Investment SA zawarły umowę najmu powierzchni w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, którą zajmie 7-salowe kino.


Kino sieci Helios w Galerii Sudeckiej dysponować będzie 1650 fotelami rozmieszczonymi w siedmiu salach. To kolejna umowa pomiędzy Echo Investment i Helios SA. Spółki współpracują ze sobą od wielu lat. Kino Helios działa w kieleckiej Galerii Echo, jeszcze w tym roku do tego grona dołączą kina Helios w Galerii Olimpia w Bełchatowie i Outlet Park Szczecin.
Galeria Sudecka powstanie w dzielnicy Zaborze, w północno-wschodniej części Jeleniej Góry. Obiekt zrealizowany zostanie w wyniku rozbudowy Centrum Handlowego Echo przy al. Jana Pawła II.

Galeria Sudecka dysponować będzie całkowitą powierzchnią 53 000 mkw. Powierzchnia handlowa to 30 000 mkw. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz 7-salowe kino Helios z częścią kawowo-barową. Powstanie też nowy parking podziemny - łącznie klienci będą mieli do dyspozycji 1 200 miejsc postojowych.
Rozpoczęcie realizacji inwestycji zaplanowano na I kwartał 2013 roku. Galeria Sudecka ma zostać otwarta w I połowie 2014 roku.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE



BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane