REKLAMA
REKLAMA

W IV kwartale 2013 roku TriGranit wybuduje CH Poznań City Center

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 18 stycznia 2012 12:08

17 stycznia br. wmurowano akt erekcyjny pod budowę nowego dworca kolejowego PKP Poznań Główny oraz centrum handlowo-rozrywkowego Poznań City Center.

REKLAMA

Nowy dworzec kolejowy ma być oddany do użytku pasażerom, którzy przyjadą do Poznania w czerwcu na piłkarskie Mistrzostwa Europy Euro 2012. Do końca lutego potrwa skomplikowany technologicznie i dość żmudy proces montowania stalowych i szklanych elementów charakterystycznej, ażurowej kopuły dachu. W lutym i marcu prowadzone będą prace przy budowie wind i schodów łączących perony z halą nowego dworca kolejowego. Wiosną rozpoczną się prace instalacyjne i wykończeniowe.

W drugim etapie budowy, który ma się zakończyć w IV kwartale 2013 roku Inwestor wybuduje centrum handlowo-rozrywkowego Poznań City Center, nowy dworzec autobusowy z 19 stanowiskami i wielopoziomowy parking na blisko 1500 aut. W bezpośrednim otoczeniu centrum komunikacyjno-handlowego powstanie ponadto nowy układ drogowy umożliwiającym wjazd na teren Wolnych Torów, nowe skrzyżowanie, przejście podziemne i ścieżki rowerowe.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13452

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA